Beállító lakatos in Nemesvámos at Arconic Hungary

Date Posted: 10/28/2018

Job Snapshot

Job Description

Feladatok:
  • Termelősoron lévő gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
  • Többféle gépre keresünk Gépbeállítót: eszterga, köszörű, présgép, egyéb célgépek
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • Gyártás dokumentálása
  • Gépek, eszközök napi karbantartása
    Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz)
  • Magas műszakpótlék
  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Egészségfejlesztés: vállalati masszázs, gyümölcsnap
  • Vállalati rendezvények, sport programok

Tanúsítványok

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb műszaki)
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, vagy csúcsnélküli köszörűn, vagy présgépen szerzett munkatapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása