Karbantartó Mérnök / Maintenance Engineer in Székesfehérvár at Arconic Hungary

Date Posted: 10/30/2018

Job Snapshot

Job Description

Feladatok:

•       Hengerműi berendezések megbízható működésének biztosítása, meghibásodások elemzése

•       Területi karbantartói szakmai feldatok végzése, irányítása

•       Karbantartási riportok, elemzések készítése, elemzések alapján szükséges, beavatkozások, ellenintézkedések meghozatala

•       A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése, koordinálása

•       Minőségtechnikák, módszerek használata, alkalmazás szintű ismerete (FMEA ,TPM)

Amit kínálunk:

•       Stabil munkahely

•       Biztos jövedelem

•       Kiváló béren kívüli juttatási csomag

•       Teljesítmény prémium

•       13. havi fizetés

•       Egészségbiztosítás

•       Életbiztosítás

•       Önkéntes nyugdíjpénztár

•       Utazás támogatás

•       Lakhatási támogatás

Tanúsítványok

Elvárások:

•       Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség

•       Angol nyelv alapszintű ismerete

•       Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

•       Analitikus gondolkodás

•       Csoportban való munkavégzés képessége

•       Proaktív, határozott fellépés

Előny:

•       Hengerlési és hengerműi berendezések ismerete

•       Hidraulikus berendezések üzemeltetési tapasztalata