Logisztikai csoportvezető in Nemesvámos at Arconic Köfém Kft.

Date Posted: 3/29/2019

Job Snapshot

Job Description

Feladatok:
  • A logisztikai szervezetbe tartozó dolgozók szakmai vezetése és irányítása
  • A logisztikai és raktározási folyamatok optimalizálása, munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • Kapacitások tervezése, optimalizálása
  • Heti/havi/negyedéves termelési tervek előállítása, majd havi/negyedéves előrejelzések (forecast-ok) megtervezése az üzleti terv figyelembevételével
  • Alapanyag rendelések és készletszint költségeinek a felügyelete
  • A szállítmányozás felügyelete, beleértve a ki- és beszállítási (IMEX) folyamatokat
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és kooperációs partnerekkel
  • Rendszeres és ad hoc adatszolgáltatások, elemzések, üzleti beszámolók készítése a felsővezetés számára

    Amit kínálunk:
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

Tanúsítványok

Elvárások:
  • Egyetemi, vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • 3-5 év multinacionális termelő vállalatnál szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Oracle/SAP vállalatirányítási rendszer ismerete